Lokalita


Presvedčte sa o výhodách
Horského parkuHorský park

Oblasť Horského parku milujú obyvatelia mesta ako zónu oddychu a relaxu. Nezáleží na tom, či sa venujete športovým aktivitám, hľadáte priestor pre hry vašich detí alebo potrebujete miesto, kde sa vybehá váš domáci miláčik, Horský park vám to všetko poskytne.

ico-lokalita-1

Príroda na dosah

Rezidencia Búdková vás presvedčí, že aj v meste sa dá žiť uprostred prírody. Od zelenej strechy apartmánov až po obrovský park v bezprostrednej blízkosti projektu, to všetko vám zaručí, že krásy prírody si budete môcť vychutnávať každý deň.
 
ico-lokalita-2

Vynikajúca poloha

Či už si chcete dopriať rannú prechádzku v najkrajšom parku Bratislavy, alebo pôsobivý výhľad na mesto priamo z okna vášho bytu, ponáhľať sa nemá zmysel. Z projektu Rezidencia Búdková sa dostanete na všetky strategické miesta mesta o niekoľko minút.
ico-lokalita-3

Veľkorysé bývanie

Rodinný život si najlepšie vychutnáte, ak bude mať každý jej člen dostatok priestoru na svoju realizáciu. A preto sú v projekte Rezidencia Búdková nadštandardné byty s priestorovo veľkorysými izbami, ktoré dokážu splniť potreby akejkoľvek rodiny. Od začínajúcej až po tie, ktoré chcú ďalej rásť.
 
ico-lokalita-4

Bezpečie pre rodinu

Domov je v prvom rade bezpečným útočiskom pre vás a vašu rodinu. Aj preto bol pri projektovaní Rezidencie Búdková kladený mimoriadny dôraz práve na tento aspekt. Od vlastnej príjazdovej cesty, cez detské ihrisko priamo v areáli projektu až po samotnú oblasť, v ktorej je projekt umiestnený.
ico-lokalita-5

Občianska vybavenosť

Z dobrej adresy je to všade blízko. Z Rezidencie Búdková to nemáte do škôlky, školy alebo kvalitných lokálnych potravín či reštaurácií nikdy ďaleko. O vynikajúcej dopravnej dostupnosti a blízkosti zastávky MHD ani nevraviac.
 
ico-lokalita-6

Voľný čas

Máte radšej ranný beh, prechádzky v najkrajšom parku Bratislavy, venujete sa bicyklovaniu, prípadne skôr uprednostníte posedenie v príjemných podnikoch na úrovni? Na tom nezáleží. V oblasti Horského parku to budete mať všetko na dosah.
1 min

Horský park


3 min

Školy a škôlky


5 min

Centrum mesta


5 min

Diaľnica D2Horský park

Žiadna časť mesta nie je takým synonymom aktívneho oddychu a zároveň oázou pokoja ako práve oblasť Horského parku. Len tu môžete byť obklopení prírodou, oddávať sa relaxu a zároveň byť len pár minút od centra mesta. O vynikajúcej občianskej vybavenosti ani nevraviac.

 

Dohodnite si stretnutie

Pošlite nám, prosím, svoje údaje a my Vás budeme kontaktovať.

Chcem sa dozvedieť viac o projekte REZIDENCIA BÚDKOVÁ

* povinné údaje

Dohodnite si stretnutie

Pošlite nám, prosím, svoje údaje a my Vás budeme kontaktovať.* povinné údaje